פט-בסט חנות חיות שכל אחד רוצה לאמץ

חייגו עכשיו להזמנות: 3647* | משלוחים והחזרות חינם!

חייגו עכשיו להזמנות: 3647* | משלוחים חינם!

פט-בסט חנות חיות שכל אחד רוצה לאמץ

רויאל קנין

 

רויאל קנין היא אחת החברות הוותיקות והחזקות ביותר בשוק המזון לחיות מחמד, אשר מעבר לייצור וייצוא המזון לשוק הבינלאומי גם מתמחה במחקר בתחום המזון לכלבים וחתולים והשפעותיהם של מזונות ספציפיים על גזעים שונים.

החברה נוסדה בשנת 1968 בעיירה קטנה בצרפת ע”י ג׳ין קאת׳רי, וטרינר במקצועו ובעל קליניקה פרטית לבעלי חיים.
ג׳ין היה משוכנע שרוב בעיות העור והפרווה של הכלבים והחתולים שהגיעו לקליניקה שלו התפתחו כתוצאה מצריכה של מזון לקוי. לאחר טיפול מוצלח במספר גדול של חיות מחמד באמצעות דיאטות שונות ושינויי תזונה הוא סגר את הקליניקה והתמסר לחלוטין לתחום המזון לכלבים וחתולים.
בהתחלה רק עבור מגדלי כלבים אבל מהר מאוד נוצר ביקוש מעוד מקומות והחברה פתחה עוד מפעל.

היקף הייצור גדל וטווח ההפצה התרחב לכל פינה באירופה. החברה התפתחה ונפתחו מספר לא מבוטל של חברות בת במדינות שונות כמו ספרד, גרמניה ושבדיה וכן מפעל נוסף בצפון צרפת. רויאל קנין עברה הרבה ידיים, היא ידעה גם תקופות קשות על סף סגירה אבל בסופו של דבר, בזכות ניהול מוצלח, החברה צלחה את כל הקשיים והיום היא נמנית בין החברות המובילות בשוק המזון לחיות מחמד. בשנת 2008 למעלה  מ – 80% מהתוצר שלה נמכר מחוץ גבולות צרפת והיא העסיקה מעל 4500 עובדים ברחבי העולם. היום החברה נמצאת בבעלות תאגיד המזון MARS, הנמנית בין החברות הפרטיות הגדולות בעולם. 

רויאל קנין מזון כלבים מדעי

רויאל קנין מבססת את כל המזון שלה על מחקר מדעי והקימה את מרכז המחקר הראשון שלה בשנת 1973. המרכז השני הוקם בארצות הברית בשנות השמונים המאוחרות ומרכז נוסף הוקם בברזיל. מוצרי החברה עוברים בדיקות קפדניות ביותר ונוסו על קבוצת ניסוי הכוללת 80 חתולים ו250 כלבים. רויאל קנין הייתה הראשונה שערכה מחקר המתמקד בהפרעות ומחלות הקשורות בעצמות בקרב כלבים. התוצאות הראו שנראה מקור לבעיות האלו קשורות לתזונה. בעקבות זאת פותח ליין מוצרים המיועד ספציפית לטיפול בתחום הזה. רק היה טבעי שבהמשך למתרחש, התחילה החברה לגשש בנוגע לייצור מזון לחתולים עם צרכים תזונתיים מיוחדים.  

רויאל קנין מתמחה בהתאמת המזון לצרכים הספציפיים של כל כלב או חתול על פי נתוני גזע, גיל וגודל. החברה משקיעה המון משאבים במחקר ופיתוח מוצרים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אחד מעקרונות הייסוד של החברה היא שהידע רחב בנוגע לכל הצרכים המשתנים של חיות המחמד על פי הנתונים שלהם, מהווה בסיס לייצור המזון הכי איכותי שקיים. בשילוב עם הרצון לכבד ולשמור על המזון קרוב כמה שניתן לטבע, רויאל קנין מצליחים לעמוד בחזית הפיתוח והקדמה בתחום.

 

 • רויאל קנין מייצרת הרבה סוגים של מזון לכלבים וחתולים על פי התאמה מדויקת לגזע, גיל, גודל ורמת פעילות,
  ובנוסף גם אלרגיות, רגישויות ובעיות רפואיות אחרות למיניהן מקבלים בחברה את המענה המתאים.

  מאז הקמתה החברה שמה את איכות מזונם של חיות המחמד בראש מעייניה.
 • מתכוני הכלבים מכילים רכיבים מהמעלה הראשונה אשר מיוצרים במפעלים מתקדמים ומדויקים שמאפשרים לייצר אוכל נהדר מזין וטעים.
 • בעזרת אנשי אקדמיה, רויאל קנין מוציאה אנציקלופדיה משלה על גזעי כלבים וחתולים. האנציקלופדיה תורגמה עד כה ל 15 שפות. כמו כן,היא גם הוציאה ספרים העוסקים בגידולי כלבים תזונה.
 • רויאל קנין גם מפרסמת כתבי עת וטרינריים וביקורת עמיתים

 

חלק ממוצרי רויאל קנין:

 • רויאל קנין מחלקת את המזון לשלוש קבוצות גיל. גורים עד גיל שנה (puppy), בוגר בין שנה לשבע שנים (adult) ומבוגר מגיל שבע ומעל (mature).
 • לרויאל קנין יש ליין מוצרים על פי גזע טהור שפותח ספציפית על פי הנתונים והצרכים של כל גזע וגזע.

 • אפטיט סטימולישן – Appetite Stimulation – נוסחת מזון שפותח במיוחד עבור כלבים סרבניים/קפדניים. הוא מיועד לגרות את הכלב לסיים את מנה שלו.
 •  Reagel – מזון המיועד במיוחד לכלבים עם בעיות בכליות. רמת הזרחן נמוכה מאשר בשאר המזונות, לתמיכה בבריאות הכליות.
 • רויאל קנין קרדיאק  – מיועד לכלבים וחתולים שסובלים מבעיות לב. ליין מקדם בריאות הלב באמצעות הוספת חומרים מזינים ספציפיים כולל טאורין, EPA ו- DHA.
 • סדרת היירבול קארמפחית את היווצרות כדור השיער

למי שבריאות הכלב או החתול עמוד בראש מעיניו, רויאל קנין היא הבחירה המדויקת והנכונה ביותר. 

מוצרי רויאל קנין שבמבצע

[]
דילוג לתוכן